CorelDRAW Graphics Suite 2021 WINDOWS

3 300,00 zł
Brutto

Przełamuj bariery kreatywności z pakietem CorelDRAW® Graphics Suite 2021 - niezawodnym oprogramowaniem do opracowywania profesjonalnych ilustracji wektorowych, składu stron, edycji zdjęć i nie tylko — w systemach Windows i Mac oraz przez przeglądarkę

ESDCDGS2021ROW
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Regulamin

Przełamuj bariery kreatywności z pakietem CorelDRAW® Graphics Suite 2021 - niezawodnym oprogramowaniem do opracowywania profesjonalnych ilustracji wektorowych, składu stron, edycji zdjęć i nie tylko — w systemach Windows i Mac oraz przez przeglądarkę

NOWOŚĆ! CorelDRAW Graphics Suite 2021

Wszechstronne oprogramowanie do projektowania graficznego

Wypróbuj możliwości, jakie w usprawnionym procesie projektowania daje funkcja retuszowania zdjęć jednym kliknięciem, w której zastosowano najnowsze osiągnięcia z zakresu uczenia maszynowego. Poznaj bazujące na AI możliwości modułu PowerTRACETM, dzięki którym istotnie usprawnisz trasowanie map bitowych do postaci wektorowej.

Dzięki aplikacji CorelDRAW.appTM możesz bez trudu komunikować się z klientami i współpracownikami, aby uzyskać informacje zwrotne dotyczące projektów. Wszyscy zainteresowani mogą teraz współpracować, dodawać adnotacje i komentarze bezpośrednio w pliku CorelDRAW, co pozwala uniknąć pracochłonnego uwzględniania sugestii z różnych źródeł.

 

Doskonała obsługa czcionek zmiennych oraz usprawnienia

 

wygenerowano w programie shopGold

W rekordowym czasie zrealizujesz swoje pomysły za sprawą nawet dziesięciokrotnego zwiększenia szybkości działania w porównaniu z poprzednią wersją. Do gustu przypadną ci również ulepszenia wielu często wykorzystywanych funkcji. Jeżeli szukasz niedoścignionej wydajności i nieograniczonych możliwości kreatywnych, znajdziesz je w pakiecie CorelDRAW Graphics Suite.

CorelDRAW Graphics Suite 2021 zawiera:

Grafika wektorowa: podstawowe linie i kształty można przekształcać w skomplikowane prace, a liczne narzędzia do tworzenia kształtów i rysowania pozwalają uzyskać różnorodne krzywe.
Układ stron: w pakiecie znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia do tworzenia układu stron broszur, wielostronicowych dokumentów itp.

Edycja zdjęć: retuszuj i udoskonalaj zdjęcia dzięki wszechstronnym narzędziom programu Corel PHOTO-PAINT, którego działanie bazuje na warstwach. Używaj programu AfterShot 3 HDR do tworzenia pięknych zdjęć o dużej rozpiętości tonalnej (HDR) z obrazów w formacie RAW.
Typografia: stosuj efekty, takie jak cienie i kontury, dostosowuj wygląd czcionek i dopasowuj tekst do ścieżek, korzystając z kompletnego zestawu narzędzi typograficznych.

Narzędzia do grafik internetowych: cała gama wzorców i narzędzi do tworzenia grafik internetowych umożliwia opracowywanie atrakcyjnych materiałów do publikowania w Internecie. Dzięki zestawowi narzędzi oferujących precyzję na poziomie pikseli możesz sprawić, że każda grafika, którą wyeksportujesz do publikacji w Internecie, będzie miała wyraźne krawędzie.
Wysokiej jakości wydruki: kontroluj spójność kolorów dla różnych obszarów zastosowań, a przed rozpoczęciem drukowania zyskaj pewność, że kolory zostaną wiernie oddane. Dzięki zaawansowanemu mechanizmowi zarządzania kolorami w programie CorelDRAW z łatwością przygotujesz dokumenty do druku.

Dla kogo jest przeznaczony?

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2021 jest tak wszechstronny, że spełni wymagania zarówno profesjonalnych grafików, początkujących użytkowników, jak również firm zajmujących się tworzeniem projektów we własnym zakresie. To idealne rozwiązanie dla następujących grup:

Projektanci grafiki i przedstawiciele kreatywnych zawodów: materiały reklamowe, materiały do druku, ilustracje, prace artystyczne, logotypy, broszury, materiały sprzedażowe i marketingowe, grafiki internetowe i diagramy.
Specjaliści zajmujący się profesjonalną produkcją graficzną: oznakowania, druk wielkoformatowy, sitodruk, nagrody, grawerstwo, grafiki na pojazdy, projektowanie odzieży.

Okazjonalni użytkownicy narzędzi graficznych w firmach: ulotki, plakaty, broszury, materiały sprzedażowe, prace graficzne.
Uczniowie i studenci

Główne aplikacje

CorelDRAW® 2021

Intuicyjna aplikacja do tworzenia ilustracji wektorowych i przygotowywania układu stron, spełniająca wymagania zapracowanych profesjonalnych grafików

Corel® PHOTO-PAINT® 2021

Profesjonalna aplikacja do edycji zdjęć, umożliwiająca ich szybkie i łatwe retuszowanie oraz modyfikowanie

Corel Font ManagerTM 2021

Samodzielna aplikacja do zarządzania czcionkami, służąca do

w zakresie narzędzi typograficznych pozwalają dobitnie wyrażać swoje pomysły.

   

wygenerowano w programie shopGold

 

wyszukiwania i porządkowania czcionek (zarówno lokalnych, jak i dostępnych online w Centrum zasobów) oraz wyświetlania ich podglądów

Corel® PowerTRACETM 2021

Wbudowane w program CorelDRAW narzędzie pozwalające szybko i dokładnie przekształcać mapy bitowe w edytowalne grafiki wektorowe, z wykorzystaniem AI

CorelDraw.app

Znakomita aplikacja do projektowania graficznego online w przeglądarce internetowej

CorelDraw.app for iPad

Znakomita aplikacja do projektowania graficznego i tworzenia grafik wektorowych na iPady

Corel CAPTURETM

Narzędzie do przechwytywania zawartości ekranu (dostępne tylko w wersji dla Windows)

AfterShotTM 3 HDR

Zaawansowany edytor zdjęć w formacie RAW

    

Zasoby

7000 obrazków clipart, obrazów cyfrowych oraz szablonów grafik na pojazdy 1000 zdjęć o wysokiej rozdzielczości
Ponad 1000 czcionek TrueType i OpenType
150 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów

Ponad 600 rodzajów wypełnień mapą bitową, wektorowych i tonalnych

Dokumentacja

Przewodnik szybkiego startu Karta szybkiego wyszukiwania Pliki Pomocy

Szkolenia

Szkoleniowe nagrania wideo online
Okno dokowane podpowiedzi
Pliki poglądowe dostępne w opcjach rozpoczynania pracy na ekranie powitalnym

Nowości w programie CorelDRAW Graphics Suite 2021

1. Zaawansowana edycja ilustracji

Przeznacz więcej czasu na kreatywność, szybciej konfigurując ramy projektu dzięki nowym, precyzyjnym narzędziom układu strony. Nowa funkcja „Rysuj w perspektywie” znacznie ułatwia złożony zazwyczaj proces rysowania budynków, krajobrazów czy projektów produktów w perspektywie. Wybierz jedno-, dwu- lub trzypunktową perspektywę, rysuj lub dodawaj istniejącą grupę obiektów na współdzielonej płaszczyźnie perspektywy oraz swobodnie przenoś i edytuj obiekty, nie tracąc perspektywy. W przypadku bardziej złożonych projektów możesz tworzyć wiele grup perspektyw na jednej stronie — każdą z własnymi polami perspektywy. Okno dokowane / inspektor prowadnic oferuje dużo więcej możliwości zwiększania produktywności! Teraz możesz zarządzać niestandardowymi prowadnicami i wyświetlać je przy rzeczywistej skali.

wygenerowano w programie shopGold

2. Elastyczny obszar projektowania

Przejdź od pomysłu do ostatecznej wersji projektu w rekordowo krótkim czasie dzięki nowym możliwościom eksportu wielu stron i zasobów oraz tok pracy z symbolami — pozwolą Ci one przejąć kontrolę nad stronami i zasobami. Korzystając z wyjątkowej funkcji CorelDRAW, jaką jest obsługa rysunków wektorowych i układu strony w jednej aplikacji, możesz teraz wyświetlać, konfigurować, edytować i publikować wszystkie zasoby cyfrowe projektu w jednym elastycznym obszarze projektowania — co otwiera zupełnie nową przestrzeń kreatywności! Płynnie przenoś obiekty między stronami, porównuj projekty, zestawiając je obok siebie, i z łatwością zmieniaj kolejność stron, aranżując je według dowolnego pomysłu. Automatycznie zmieniaj rozmiar strony i dopasowuj go do treści oraz korzystaj z wyjątkowo wygodnego okna dokowanego / inspektora, aby z łatwością dodawać, usuwać, wyszukiwać i sortować strony z wykorzystaniem podglądu w trybie miniatur. Możesz przełączać się między edycją pojedynczej strony a edycją wielostronicową, co zapewnia kreatywną wolność pracy w wybrany przez Ciebie sposób. Co więcej, zaawansowany tok pracy „Symbole” pozwala zaoszczędzić czas, umożliwiając szybkie wyszukiwanie symboli z zasobów ogromnych bibliotek i łatwiejsze rozpoznawanie ich wśród innych obiektów. Po zakończeniu projektowania uzyskaj niestandardową listę stron oraz obiektów i eksportuj ją jednym kliknięciem!

3. Progresywna edycja zdjęć

Ciesz się tym, co kochasz robić, dzięki nowym, zaawansowanym funkcjom edycji zdjęć, stworzonym z myślą o zmniejszeniu liczby kroków w procesie udoskonalania obrazów. Wypróbuj nowe, imponujące narzędzie zamiany koloru, które zapewnia szybszą, łatwiejszą drogę do idealnych zdjęć. Ciesz się obsługą najnowszego formatu zdjęć wykorzystywanego na iPhone’ach i wypróbuj zupełnie przebudowany tok pracy „Korekty” w programie Corel PHOTO-PAINTTM, który pozwala nanosić najistotniejsze poprawki w sposób niedestrukcyjny, w czasie rzeczywistym i w odpowiednim kontekście. Dzięki udoskonalonej pracy nad obrazami rastrowymi w pakiecie CorelDRAW® Graphics Suite 2021 za każdym razem zyskasz cenny czas, który możesz przeznaczyć na dopracowanie projektów dla klienta.

4. Współpraca nowej generacji

Koniec z marnowaniem czasu! Nowej generacji narzędzia do współpracy w pakiecie CorelDRAW® Graphics Suite oferują grafikom zaawansowane metody komunikacji ze współpracownikami i klientami w dobie, gdy praca zdalna staje się nową normalnością. Na bieżąco gromadź komentarze i adnotacje od jednego lub wielu współuczestników w udostępnionym pliku projektu CorelDRAW. Kiedy recenzenci współpracują w czasie rzeczywistym nad zatwierdzeniem projektu, Ty możesz jednocześnie odpowiadać na ich pytania i rozwiewać wątpliwości, dzięki czemu realizacja projektu nabiera prawdziwego tempa. Nowy intuicyjny panel projektu ułatwia przechowywanie, organizację i udostępnianie plików w chmurze, a udoskonalone okno dokowane / inspektor komentarzy usprawnia filtrowanie informacji zwrotnych i umożliwia wyszukiwanie komentarzy recenzentów. Ukończ projekt w rekordowym tempie dzięki wielu dodatkowym usprawnieniom toku współpracy w pakiecie CorelDRAW, które pozwalają zaoszczędzić czas, którego zawsze brakuje.

Uwaga: Funkcje usprawniające współpracę są dostępne tylko w ramach subskrypcji pakietu CorelDRAW Graphics Suite, licencji z programem serwisowania lub z dodatkowym planem zakupowym dla posiadaczy licencji stałej.

5. CorelDRAW jest wszędzie tam, gdzie Ty.

Pożegnaj się z ograniczeniami technologicznymi i zacznij korzystać z prawdziwie wieloplatformowego rozwiązania, dostępnego w systemach Windows i Mac oraz online. Twórz atrakcyjne projekty w dowolny sposób, kiedy chcesz i gdzie chcesz — w pracy, w domu czy zdalnie. Dzięki nowemu interfejsowi online dostosowanemu do ekranów dotykowych aplikacja CorelDRAW.appTM poszerza zakres wykorzystywania urządzeń mobilnych i tabletów, a osoby korzystające z aplikacji CorelDRAW.app do celów firmowych przez konta biznesowe mogą teraz współpracować nad plikami projektów w aplikacji Microsoft Teams. Pakiet CorelDRAW® dostępny jest na większej liczbie platform niż kiedykolwiek wcześniej i jest zgodny z najlepszymi technologiami na rynku — jest z Tobą, gdziekolwiek zechcesz!

Wymagania systemowe

Minimalne wymagania sprzętowe dla systemu Windows System operacyjny
Procesor
Pamięć RAM

Miejsce na dysku twardym Urządzenia wejściowe Rozdzielczość ekranu Przeglądarka internetowa Karta graficzna

Napęd optyczny Połączenie internetowe

Windows 11 lub Windows 10 (wersja 21H1 lub nowsza), 64-bit, z najnowsz Procesor Intel Core i3/5/7/9 lub AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC
4 GB RAM (zalecane 8 GB RAM lub więcej)
4.3 GB miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji i instalacyjne

Ekran wielodotykowy, mysz lub tablet
Rozdzielczość ekranu 1280 x 720 przy 100% (96 dpi)
Microsoft Internet Explorer 11 lub wyższa
Obsługa OpenCL 1.2 i co najmniej 3GB pamięci VRAM
Napęd DVD (wymagany do instalacji z wersji pudełkowej) Instalacja z dysk pobrania do 700 MB
Połączenie z Internetem do instalacji i uwierzytelnienia pakietu CorelDRAW korzystania z niektórych elementów oprogramowania

* CorelDRAW Graphics Suite 2021 obsługuje system Windows 10, wersja 2004, 20H2 i nowsze wersje, które mogą zostać

ESDCDGS2021ROW

Opis

Licencja
Nowa
Rodzaj licencji
ESD - Klucz licencyjny
Wersja językowa
PL - polski
Typ licencji
Wersja komercyjna - można używać w firmie
Platforma
Windows

Zobacz także

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password