OfficeSuite Personal

person Posted By: Michał Śmigielski list In: Oprogramowanie On:

W ofercie SOFWARE znajdziesz OfficeSuite Personal, czyli całkowicie kompletną alternatywę dla Microsoft Office. W składzie tego pakietu znajdziesz następujące produkty:

 

      Dokumenty

      Arkusze kalkulacyjne

      Prezentacje

      PDF Reader (tworzenie i edycja plików PDF)

      Drive i mail z kalendarzem

Tym samym użytkownicy mogą pracować z dowolnym dokumentem i formatem. Do tego kalendarz pozwala na to, aby wszystko sobie bardzo dokładnie uporządkować. OfficeSuite Personal to świetne rozwiązanie choćby na początek roku szkolnego. Musimy pamiętać o tym, że przed uczniami wiele pracy. Ponadto wymienione produkty mogą sprawdzić się nie tylko przy okazji lekcji informatyki  uczniowie w trakcie roku szkolnego realizują masę projektów w ramach różnych zajęć. Pracować możesz gdziekolwiek chcesz  oczywiście pod warunkiem, że połączenie z internetem jest dostępne.

 

Kupno OfficeSuite Personal oznacza, że z pakietu może korzystać jeden użytkownik. Korzystanie z pakietu możliwe jest na jednym komputerze PC z systemem Windows i dwóch urządzeniach mobilnych na trzech platformach. Platformy te to Windows PC, Android i iOS. Subskrypcja ważna jest przez aż 12 miesięcy! Jeżeli pojawiają się jakieś wątpliwości, nie pozostaje nic innego jak zapoznanie się z informacjami dostępnymi przy produkcie. Możemy jednak zapewnić, że zrobione wiele, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Comments

No comment at this time!

Leave your comment

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password