Ashampoo PDF Pro 3

person Posted By: Michał Śmigielski list In: Oprogramowanie On:

Ashampoo PDF Pro 3 to program, który pozwoli nam na pełny zakres edycji i zarządzania dokumentami w formacie PDF. Znajdziemy w nim wszystko co jest nam potrzebne do edycji, tworzenia, konwersji i ochrony naszych dokumentów.
Pozwala nam on na tworzenie dokumentów czytelnych na każdym urządzeniu, w dodatku program pomoże nam chronić zawartość naszych plików. Program pozwala nam na pełną edycje plików PDF. Ashampoo PDF Pro 3 pozwoli nam na edycje plików PDF tak łatwo jak edycje plików tekstowych np. w formacie docx.

 

Łatwe i szybkie tworzenie plików PDF

 

Ashampoo PDF Pro 3 pozwala nam między innymi na usuwanie, przycinanie, obracanie indywidualnych stron jak i dopasowywanie do widoku. W dodatku program daje nam możliwość łatwego i szybkiego łączenia ze sobą wielu plików PDF w jeden. Pozwala on nam również na tworzenie wysokiej jakości pliku PDF w praktycznie każdej aplikacji systemu Windows, która pozwala na druk. Podczas drukowania wystarczy wybrać drukarkę o nazwie „Ashampoo PDF”. Jeżeli to konieczne program samodzielnie przeskaluje obraz.

 

Interfejs

 

Ashampoo PDF Pro 3 dzięki zastosowaniu wstążki pozwala na szybki dostęp do najbardziej potrzebnych nam funkcji. Jest ona w pełni modyfikowalna, co pozwoli nam na ustawienie programu pod nasze własne preferencje. Pomoże to nam oszczędzić czas, zwiększyć efektywność i wygodę naszej pracy. Program dostosowuje się do użytkownika

 

Konwertowanie plików

 

Dzięki funkcji rozpoznawania znaków program pozwoli nam na konwertowanie plików PDF do dokumentów tekstowych, na których możemy pracować w np. Microsoft Office. Ashampoo PDF Pro 3 obsługuje również takie formaty jak HTML, JPG i wiele więcej.

 

Powiększanie dokumentu

 

Ashampoo PDF Pro 3 posiada pasek przewijania wraz z powiększeniem, co pozwala nam na płynniejsze i łatwiejsze poruszanie się po odpowiednich sekcjach dokumentu.

Modyfikowanie tekstu

 

Program pozwala nam na dodawanie, modyfikowanie, usuwanie i formatowanie całych stron lub paragrafów tekstu. Dzięki wbudowanemu narzędziu śledzenia zmian, program pokazuje nam ostatnie wprowadzone zmiany. Ashampoo PDF Pro 3 wykrywa błędy w pisowni zawarte w naszym dokumencie, co pomaga w uporządkowaniu treści.

 

Bezpieczeństwo naszych plików

 

Ashampoo PDF Pro 3 wspiera standard ISO PDF/A, który pozwoli zadbać o bezpieczeństwo naszych zakończonych dokumentów. Dzięki niemu nasze prace będą możliwe do otwarcie przez każdy program, lecz nie będą mogły być edytowane przez niewłaściwe osoby.

 

Warto?

 

Podsumowując Ashampoo PDF Pro 3 wspomoże naszą prace nad plikami PDF. Program zapewni nam większą ergonomie pracy, a w dodatku pozwoli zaoszczędzić czas. Dzięki możliwości personalizacji interfejsu, będziemy mogli skonfigurować program pod nasze własne potrzeby i preferencje. Dzięki niemu możemy z łatwością edytować, łączyć i konwertować nasze pliki PDF.  Pozwoli on nam również zabezpieczyć nasze pliki przed niechcianymi zmianami wprowadzonymi przez osoby trzecie.

Comments

No comment at this time!

Leave your comment

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password