Ashampoo PDF Pro 3

Ashampoo PDF Pro 3

159,00 zł
Brutto

Ashampoo PDF Pro 3

Kompletne rozwiązanie do zarządzania i edycji dokumentów PDF. Program posiada wszystko to, czego możesz potrzebować do tworzenia, konwersji, edycji, łączenia i ochrony swoich dokumentów PDF. Twórz perfekcyjne dokumenty, które są czytelne na każdym urządzeniu, chroń je w celu ochrony zawartości i dziel się według swoich zasad. Twoje pliki PDF są teraz tak łatwo edytowalne, jak dokumenty Word!

Najważniejsze funkcje Ashampoo PDF Pro 3:

 • Podręczny i elegancki wygląd z użyciem Wstążki
 • Przyjazny dla wzroku tryb ciemny, poprawiający produktywność
 • Szybkie przełączanie się między trybami pracy
 • Edytowalny pasek szybkiego dostępu dla najważniejszych funkcji
 • Płynne przybliżanie dokumentu
 • Nowe rozwijane elementy i łatwiejszy dostęp do funkcji
 • Cyfrowe sygnatury i znacznie bardziej zaufane PDF
 • Porównuj szybko i precyzyjnie
 • PDF/A dla znacznie trwalszego dokumentu i jakości treści
Wybierz rodzaj klucza aktywacyjnego: 1 PC - COM|EDU|GOV
OB-PDF521
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Regulamin

Ashampoo PDF Pro 3

Edytuj PDF tak szybko i łatwo jak dokumenty w MS Word

Podręczny i elegancki: nowy interfejs Wstążki dostępny w Ashampoo@ PDF Pro 3

Dzięki Ashampoo@ PDF Pro 3, edytowanie PDF staje się łatwe jak edytowanie dokumentów tekstowych. Wersja 3 ma nowoczesny interfejs Wstążki, który jeszcze bardziej pozwala działać Ci jak w typowych aplikacjach Office Dzięki czemu nie uczysz się obsługi od nowa! Wszystkie podstawowe funkcje są identyczne, jak w programie Microsoft Word, Ashampoo@ Write czy każdym innym programie tego typu. Edytowanie PDF nigdy nie było prostsze!

Zdrowe i mniej zmęczone oczy

Niech odpoczną oczy dzięki ciemnemu motywowi

Ekrany komputerowe są zawsze wysiłkiem dla oczu, a dokumenty tylko potęgują ten efekt przez swoją formę prezentacji tekstu! Ashampoo@ PDF Pro 3 teraz posiada tryb ciemny, który ułatwia pracę podczas długich cykli pracy przed ekranem odciążając wzrok od jasnych elementów, poprawiając wydajność, zmniejszając napięcie oczu i Twój komfort - w pracy, czy w domu!

Tworzenie PDF dziecinnie łatwe

Wbudowany sterownik PDF dla maksymalnej elastyczności

Ashampoo PDF może tworzyć wysokiej jakości PDF w praktycznie dowolnej aplikacji Windows. Wystarczy kliknąć "Drukuj" i wybrać drukarkę Ashampoo PDF. Jeśli rozmiar ma znaczenie, Ashampoo PDF może automatycznie przeskalować obrazy, np. w celu publikacji online.

Lepiej dostosowany wygląd i zarządzanie nim

Dostosuj pasek szybkiego dostępu do swoich potrzeb

Jeśli korzystasz z pakietu Ashampoo@ Office, nowy widok tego programu nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem, dzięki Wstążce. Ashampoo@ PDF Pro 3 teraz pozwala na uzyskanie szybkiego dostępu do najważniejszych funkcji z poziomu edytowalnego paska. Teraz to Ty decydujesz, jakie funkcje są dostępne na wierzchu, aby zwiększyć Twoją produktywność, oszczędzać czas i poprawić komfort pracy. Oprócz tego, jak na dobre oprogramowanie przystało, program dostosowuje się do działań osoby z niego korzystającej, tak się dzieje i tutaj!

Nie wycinaj, konwertuj!

Edytuj dokumenty później w formacie MS Word i innych formatach

Ashampoo PDF konwertuje Twoje PDF do dokumentów tekstowych do pracy w MS Office czy Ashampoo Office. HTML, EPUB, JPG czy RTF są także wspierane. Ashampoo PDF Professional ponadto wspiera rozpoznawanie znaków i pozwala na konwertowanie obrazów do dokumentów z edytowalnym tekstem.

Szybkie przełączanie się pomiędzy trybami

Przełączaj się pomiędzy trybami jednym kliknięciem i uzyskuj dostęp do najważniejszych funkcji

Pasek szybkiego dostępu nie tylko pozwala na przechowywanie najważniejszych funkcji, ale także na przełączanie się między odpowiednimi trybami. Przełączaj się w tryb edycji tekstu lub obiektowy i wracaj ponownie do edycji w chwilę. To wszystko za pomocą jednego przycisku.

Powiększanie dokumentu w dowolnym trybie pracy

Korzystaj z płynnego przewijania z przybliżaniem

Pytaliście, więc o to jest: Ashampoo@ PDF Pro 3 posiada pasek przewijania z powiększeniem, dzięki czemu łatwiej poruszać się po odpowiednich sekcjach, płynnie. Zaznaczanie i przybliżanie się nigdy nie było tak proste!

Kompaktowość i uniwersalność: wiele rozwijanych elementów

Rozwijaj je i uzyskuj dostęp do najważniejszych funkcji!

Niczym szwajcarski scyzoryk, Ashampoo@ PDF Pro 3 posiada nowoczesny pasek Wstążki, który ma uporządkowane menu i odpowiednio podzielone sekcje. Dzięki nim zawsze znajdziesz odpowiednie narzędzia i zrealizujesz swoje zadanie.

PDF/A: Bezpieczny standard

Korzystaj ze standardu ISO PDF/A, który zapewnia zgodność i trwałość dokumentu przez lata

Ashampoo@ PDF Pro 3 wspiera standard ISO PDF/A, zaprojektowany dla dokumentów zakończonych, kompletnych, które nie podlegają zmianie i są możliwe do otwarcia przez każdy program - zawsze. Sprawia to, że idealny format dla trwałych i archiwalnych dokumentów jest dostępny już tera.

Porównuj szybko i precyzyjnie

Analizuj i zaznaczaj różnice pomiędzy dokumentami na wbudowanym specjalnym podglądzie

Ashampoo@ PDF Pro 3 nie tylko pozwala na wyświetlanie i przewijanie dokumentu, ale także porównywanie dwóch obok siebie strona po stronie, lecz także na więcej: zaznaczanie różnic niczym zakreślaczem. Program oszczędza Twój czas i wysiłek podczas tego zadania. Różnice są także widoczne na liście odnośników w oddzielnym oknie. Dzięki temu możesz analizować dokumenty bez obaw z Ashampoo@ PDF Pro 3!

Twórz wiarygodne podpisy cyfrowe w dokumentach PDF

Podpisuj swoje dokumenty dla większej autentyczności i zaufania!

Cyfrowe podpisy to odpowiednik odręcznego podpisu na dokumencie, więc wymaga szczególnej ochrony. Cyfrowy podpis zapewnia autentyczność i chroni przed podmianą treści lub dokumentu. Ashampoo PDF Pro 3 sprawia, że dokumenty są łatwe w obsłudze, a odbiorcy czują się pewnie.


Wymagania systemowe:

System operacyjny:

 • Microsoft Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7

Komputer:

 • Minimalne wymagania dla każdego systemów operacyjnych

Dodatkowe informacje:

 • Połączenie z Internetem do aktywacji produktu oraz dostępu do sklepu z modułami dodatkowymi
 • Obsługiwane języki interfejsu: Niemiecki, Holenderski, Węgierski, Polski, Portugalski, Szwedzki, Słoweński, Chiński (uproszczony), Portugalski (Brazylia), Rumuński, Fiński, Angielski, Francuski, Rosyjski, Włoski, Hiszpański, Turecki, Czeski, Angielski (Brytyjski), Chiński (tradycyjny), Duński, Słowacki, Serbski
OB-PDF521

Opis

Licencja
Nowa
Rodzaj licencji
ESD - klucz aktywacyjny
Wersja bitowa
32/64 bit
Wersja językowa
PL - polski
Rodzaj zastosowania
OEM
Liczba stanowisk COM|EDU|GOV
1 PC
Liczba stanowisk Dom
3 PC
Platforma
Windows
 • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password