Indeks: OB-PDF521

Marka: ASHAMPOO

Ashampoo PDF Pro 3

(0)

Ashampoo PDF Pro 3 Kompletne rozwiązanie do zarządzania i edycji dokumentów PDF. Program posiada wszystko to, czego możesz potrzebować do tworzenia, konwersji, edycji, łączenia i ochrony swoich dokumentów PDF. Twórz perfekcyjne dokumenty, które są czytelne na każdym urządzeniu, chroń je w celu ochrony zawartości i dziel się według swoich zasad. Twoje...

Cena 129,00 zł Cena podstawowa 189,00 zł
W magazynie

Indeks: OB-AS421

Marka: ASHAMPOO

Ashampoo Office 8

(0)

Ashampoo Office 8 Tworzenie dokumentów, prezentacji czy praca z arkuszami kalkulacyjnymi. Wszechstronność w przetwarzaniu tekstu Idealny arkusz kalkulacyjny Zapierające dech w piersiach prezentacje Opis producenta: Ashampoo Office 8 jest wart zainteresowania! Nasz najnowszy pakiet Office jest w 100% kompatybilny z pakietem Microsoft Office, włączając w...

Cena 119,00 zł
W magazynie

Indeks: AV-FSS321N1Y1

Marka: F-SECURE

F-Secure Safe

(0)

Oprogramowanie antywirusowe F-Secure Safe Ochrona przed atakami Ransomware, wirusami i złośliwym oprogramowaniem Zabezpieczenie bankowości online i przeglądania internetu Określenie bezpiecznej granicy użytkowania urządzeń przez dzieci Licencja Nowa dla komputerów PC/MAC oraz smartfonów i tabletów

Cena 79,00 zł
W magazynie
Wszystkie bestsellery
Ashampoo Music Studio 9
 • Ashampoo Music Studio 9

Ashampoo Music Studio 9

PO-AMS421

Ashampoo Music Studio 9

Flagowy edytor muzyki pozwalający na zapanowanie nad plikami audio i dźwiękami! Osiem potężnych modułów, które w praktyczny sposób spełnią najbardziej wysublimowane wymagania audiofila!

 • Elastyczne wyszukiwanie okładek
 • 5 nowo zaprojektowanych skórek programu
 • Pełne wsparcie Windows 11
 • Przycinanie Audio jest jeszcze prostsze
 • Szybsze rezultaty dzięki skrótom klawiszowym
 • Dziel audio na dowolną liczbę części
 • Usprawniony edytor muzyki ze zoptymalizowanymi przejściami
 • Korygowanie i zarządzanie nagraniami na żywo
 • Organizuj utwory efektywniej dzięki szablonom
 • Wiele usprawnionych modułów dla jeszcze większej użyteczności
 • Miksuj utwory z analizą tempa i synchronizacją
 • Przycinaj MP3 w mgnieniu oka
 • Oprogramowanie do muzyki z ośmioma potężnymi modułami
Wybierz rodzaj klucza aktywacyjnego
109,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Ashampoo Music Studio 9

Opis producenta:

Niezwykle szybkie rezultaty dzięki skrótom

Skróty klawiaturowe to najszybsza droga do edycji Twoich plików. Zamiast błądzenia wokół, można prostym skrótem wywołać polecenie lub przejść do nawigacji, czy skopiować potrzebne dane! Możesz cofać akcje, przenosić zaznaczenie i wiele więcej. Naturalnie, program pozwala na wizualne dopasowanie opcji pod użytkownika. Oszczędzaj czas i pracuj wygodnie dzięki skrótom!

Przycinanie Audio jest nadzwyczaj proste: poznaj Audio-Splitter

Teraz możesz dzielić MP3 i inne pliki Audio na wiele części z niesamowitą łatwością. Korzystaj z funkcji odtwarzania i pauzowania, zamieszczaj znaczniki i klikaj w dowolne miejsce, aby przyciąć plik z milisekundową precyzją. Ma być szybko, precyzyjnie i wyjątkowo łatwo. Celem było stworzenie Ashampoo Music Studio najbardziej przyjaznym użytkownikowi Music Studio w historii. Spróbuj dziś i sprawdź

Zacznij nie od samego początku i dokończ pracę natychmiast

Nagrania na żywo lub sekcje z radia zwykle mają więcej informacji niż potrzebujemy bez względu na to, czy jest to jingiel czy segway, ale komentarze i zapowiedzi mogą zepsuć wiele. Nowe narzędzie do przycinania może zadbać o te elementy z łatwością. Umieść markery w kilku miejscach i pozwól Music Studio działać. Wszystkie narzędzia Music Studio pozwalają na uzyskanie doskonałych efektów bez zbędnej nauki programu i specjalistycznej wiedzy.

Mikstaśma na każdą okazję

Miksuj jak profesjonalista z Music Studio 8! Zamieniaj swoje ulubione utwory w miksy z płynnymi przejściami i konwertuj je do dowolnego formatu lub nagrywaj na nośnik. "Mix Tape" to Twoja szansa na podkręcenie temperatury na imprezie lub spotkaniu. Dla idealnego doświadczenia dźwiękowego, należy skorzystać z miksera DJa, który analizuje każdą ścieżkę i poprawia szybkość ścieżek, aby wszystko było idealne!

Edytuj i miksuj aż do trzech ścieżek jednocześnie

Miksuj swoje nagrania aż na trzech ścieżkach, edytuj sekcje lub łącz je razem. Sprytne markery i przesuwanie w czasie jest teraz bardziej funkcjonalne i bezproblemowe! Usuwaj indywidualne elementy, dodawaj nowe ścieżki, wygaszaj je i koryguj z wysoką precyzją. Nowa wersja jeszcze bardziej pomaga osiągnąć cel, optymalizując pracę.

Idealne cięcia także nagrań live

Przycinanie nagrań i ujęcia live do indywidualnych utworów nigdy nie było prostsze. Ashampoo Music Studio wykrywa przerwy automatycznie, przycina nagrania i zapisuje jako oddzielne części w docelowym formacie. Wykrywanie pauzy jest możliwe do dostosowania, co w przypadku nagrań na żywo również nie stanowi problemu!

Konwertuj do dowolnego formatu i słuchaj bez iTunes

Ashampoo Music Studio wspiera także popularny format AAC / M4A Apple oraz innowacyjny format APE. Nagrywaj swoją muzykę na płyty, konwertuj utwory do iTunes i określaj format docelowy jak MP3, WMA czy FLAC lub określaj docelowe urządzenie dla maksymalnej kompatybilności. Teraz, możesz słuchać swoich utworów na każdym urządzeniu w stereo bez konieczności posiadania iTunes!

Wysokiej jakości zgrywanie

Zamieniaj swoje CD w cyfrowe pliki z łatwością dzięki Ashampoo Music Studio. Wszystkie utwory są weryfikowane z bazą online i nazywane automatycznie, pobierane są okładki i zapisywane w dowolnym formacie. Można także przyspieszyć zapisywanie wykonując wiele kroków jednocześnie. Nasz program do zgrywania CD działa szybciej niż kiedykolwiek wcześniej!

Twórz playlisty i znajdź odpowiedni format za każdym razem

Playlisty to najwygodniejsza forma odtwarzania utworów w sposób, jaki lubisz. Aby zapewnić, że wszystkie programy i odtwarzacze poradzą sobie z Twoją kolekcją, Ashampoo Music Studio oferuje szeroką gamę formatów. Nie ważne, czego użyjesz - masz gwarancję kompatybilności jakiej nigdy nie było wcześniej!

Konwertuj pliki Audio

Użyj Ashampoo Music Studio do przekonwertowania swojej Muzyki niesamowicie łatwo i dopasuj jej jakość do swoich potrzeb. Wybierz częstotliwość i bitrate, i gotowe! Możesz też dopasować wiele innych ustawień, aby rozpocząć konwersję od podstaw. Każdy format spośród wiodących na rynku, jak MP3 czy AAC (M4A), aż do kompresji bezstratnej FLAC i WAV, a także specjalistycznych jak OGG, APE czy OPUS, są wspierane. Oszczędzaj miejsce i odtwarzaj utwory na każdym urządzeniu!

Twórz i drukuj okładki CD

Nagraj swoją muzykę na CD i uzupełnij projekt własnoręcznie wykonanymi okładkami. Profesjonalne szablony stworzone przez naszych projektantów oraz funkcje, które wypełniają się automatycznie treścią sprawią, że projekt będzie gotowy w zaledwie kilka minut. Chcesz stworzyć kolaż z okładek, czy tytułów piosenek, bądź zachować bardziej stonowany styl biznesowy - nic bardziej prostszego. Projektujesz dla siebie, lub dla rodziny czy znajomych, Cover Editor Ci pomoże.

Normalizuj, by wzbudzić zachwyt profesjonalizmem

Podczas tworzenia muzyki w oparciu o różne źródła, często następuje rozróżnienie w poziomach głośności tych plików. Nowoczesne piosenki pop są zupełnie inne pod tym względem, niż np. utwory lat 60. tego samego gatunku. Normalizacja głośności pozwala na wyrównanie poziomów, dzięki czemu tworzona ścieżka jest bardziej profesjonalna i brzmi bardziej harmonicznie.

Wyodrębniaj Audio z plików wideo i wykorzystaj jako dzwonki lub oddzielne ścieżki Audio

Ocena filmu, ulubiony cytat czy dźwięk, Ashampoo Music Studio pozwoli zamienić Twoje ulubione wideo w edytowalne dźwięki w mgnieniu oka. Wyciągnij początkowe i końcowe napisy lub ulubione sceny jako pliki audio i wycinak, miksuj i eksportuj je do ulubionego formatu. Idealne dla indywidualnych dzwonków lub do wykorzystania we własnych wideo!

Idealna kolejność i porządek w kolekcji utworów

Ashampoo Music Studio wreszcie kładzie kres nieprawidłowo nazwanym plikom Audio. Czy Twoja kolekcja to jeden wielki folder wszystkich piosenek z pomieszaną treścią? Czy chcesz widzieć je poukładane według wykonawcy, czy gatunku, widzieć tytuł w nazwie pliku i dane o utworze w odtwarzaczu? Music Studio zaprowadzi porządek w Twojej kolekcji. Program nie tylko poprawi wszystkie nazwy utworów, ale także utworzy strukturę folderów dla każdego gatunku indywidualnie. Wersja 8 dodaje szablony pozwalające na zapanowanie nad podstawowymi informacjami o utworach (rok, gatunek, wykonawca, itd.). Ty wyznaczasz standard, a program zajmie się resztą!


Wymagania systemowe:

System operacyjny:

 • Microsoft Windows 11, Windows 10

Komputer:

 • Minimalne wymagania dla każdego systemów operacyjnych
 • Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.

Dodatkowe informacje:

 • Połączenie z internetem jest wymagane w celu aktywacji programu.
 • Niektóre usługi wymagają połączenia z Internetem.
 • Licencja programu jest weryfikowana regularnie przez interrnet.
Szczegóły produktu
PO-AMS421

Opis

Licencja
Nowa
Rodzaj licencji
ESD - klucz aktywacyjny
Wersja językowa
PL - polski
Typ licencji
Wersja komercyjna - można używać w firmie
Rodzaj zastosowania
OEM
Platforma
Windows
10 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: OC-CAD421

Marka: ASHAMPOO

Ashampoo 3D CAD Professional 8

(0)

Ashampoo 3D CAD Professional 8 Nowości w Ashampoo 3D CAD Professional: Precyzyjna analiza fundamentów i obszarów terenu pod projektem Widoki planu w 2D dla okien i wymiarowania drzwi Obliczenia fundamentów Lepszy punkt widzenia w trybie 3D Wizualizacja otwierania okien w 3D Ponad 650 ujęć w widoku 3D, podpory, elementy otoczenia, itd. Nowe metody...

Cena 748,00 zł
W magazynie

Indeks: PO-MV321

Marka: MAGIX

Magix Video Easy

(0)

Magix Video Easy Edycja wideo dla każdego! MAGIX Video Easy to edytor wideo szybki i łatwy w użyciu. Sprytne kreatory sprawiają, że import wideo będzie prosty nawet z urządzeń takich, jak kamery sportowe, czy urządzenia mobilne. Nowe wideo będzie gotowe w kilka chwil, bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy!

Cena 129,00 zł Cena podstawowa 179,00 zł
W magazynie

Indeks: PO-MM321

Marka: MAGIX

Magix Music Maker 2021

(0)

Magix Music Maker 2021 Niech Twoje marzenia o muzycznej karierze producenta staną się rzeczywiste dzięki Magix Music Maker 2021! Twórz własne utworzy - bez konieczności posiadania muzycznej wiedzy Chcesz więcej kreatywności? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Wspomagane tworzenie muzyki Więcej dźwięków, więcej efektów i więcej melodii Ogromna biblioteka...

Cena 155,00 zł Cena podstawowa 215,00 zł
W magazynie

Indeks: OC-CAD421K

Marka: ASHAMPOO

Ashampoo Home Design 6

(0)

Ashampoo Home Design 6 Planowanie, modelowanie i projektowanie Swojego domu. Program wspiera ładowanie, edycję i zapisywanie licznych nowych obiektów w formacie 3D. Miliony obiektów gotowych do użycia dla idealnego umeblowania planu Planuj systemy fotowoltaiczne z łatwością Dekoruj ponownie i oglądaj zmiany Skomplikowane obliczenia? Program wykona je za...

Cena 179,00 zł
W magazynie

Indeks: PO-WO321

Marka: ASHAMPOO

Ashampoo Video Optimizer Pro 2

(0)

Ashampoo Video Optimizer Pro 2 Poprawiaj, przycinaj i stabilizuj wideo z łatwością! Szybka naprawa lub rozszerzona edycja ? dwa światy w jednym Video Optimizer 20 niesamowitych ustawień barwnych dla zapierających dech w piersiach ujęć Popraw kolory i kontrasty, niech Twoje ujęcia zabłysną Stabilizuj poruszone ujęcia automatycznie Odszumiaj i wygładzaj...

Cena 129,00 zł Cena podstawowa 169,00 zł
W magazynie

Indeks: OC-CAD321

Marka: ASHAMPOO

Ashampoo 3D CAD Architecture 8

(0)

Ashampoo 3D CAD Architecture 8 Nowości w najnowszej wersji Ashampoo 3D CAD: Precyzyjna analiza fundamentów i obszarów terenu pod projektem Widoki planu w 2D dla okien i wymiarowania drzwi Obliczenia fundamentów Lepszy punkt widzenia w trybie 3D Wizualizacja otwierania okien w 3D Ponad 650 ujęć w widoku 3D, podpory, elementy otoczenia, itd. Nowe metody...

Cena 339,00 zł
W magazynie
chat Komentarze (0)

Śledź nas na Facebooku